38% از سایت‌های طراحی شده با وردرپرس راه اندازی شده اند.

برای دریافت سی‌‌ام اس با ارزش و رایگان به روی دکمه زیر کلیک کنید.

[button color=”primary” size=”small” link=”https://fa.wordpress.org/latest-fa_IR.zip” icon=”wp” target=”true” nofollow=”false”]دریافت وردپرس فارسی 5.5.1[/button]

دانلود .tar.gz

[one_half]

نصب

با نصب 5 دقیقه ای معروف ما ، راه اندازی وردپرس برای اولین بار ساده است. ما یک راهنمای مفید برای دیدن شما در مراحل نصب ایجاد کرده ایم.

[/one_half][one_half_last]

اطلاع‌رسانی‌های انتشار

آیا می خواهید در مورد نسخه های وردپرس مطلع شوید؟ به لیست پستی اطلاعیه های وردپرس بپیوندید و هر زمان نسخه جدید پایدار منتشر شود ، پیام دوستانه ای برای شما ارسال خواهیم کرد.

[/one_half_last]

[one_half]

الزامات

ما به سرورهایی که نسخه 7.4 یا بالاتر از PHP و MySQL نسخه 5.6 یا MariaDB نسخه 10.1 یا بالاتر را اجرا می کنیم توصیه می کنیم.
ما همچنین Apache یا Nginx را به عنوان قوی ترین گزینه برای اجرای وردپرس توصیه می کنیم ، اما هیچ یک از آنها لازم نیست.

[/one_half][one_half_last]

منابع بیشتر

[/one_half_last]

میزبانی وردپرس

انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی ممکن است دشوار باشد ، بنابراین ما برای شروع کار چند مورد از بهترین ها را انتخاب کرده ایم.

[one_half]

WordPress.com ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ رایگان است. این یک سکوی میزبانی قدرتمند است که باعث رشد شما می‌شود. ما پشتیبانی تخصصی را برای سایت وردپرسی شما پیشنهاد می‌دهیم.

[button color=”primary” size=”small” link=”https://wordpress.com” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]خرید هاست از وردپرس دات کام[/button]

[/one_half][one_half_last]

هاست وردپرس؛ ایران سرور حاصل سال ها خدمت رسانی موفقیت آمیز به بهترین سایت های ایرانی با سایت ساز WordPress است.
فرمول انحصاری هاست وردپرس همواره در حال تکامل است. هم اکنون با بکار گیری از CPU های نسل هشتم Intel و هارد NVMe – با راندمانی بهتر از همیشه – از نهایت امکانات وردپرس بهره ببرید.

[button color=”primary” size=”small” link=”https://matinbeigi.ir/iranserver-matinbeigi” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]خرید هاست وردپرسی ایران سرور[/button]

[/one_half_last]

تمام میزبان‌های توصیه شده ما را مشاهده کنید