matinbeigi.ir با 17 U.S.C مطابقت کامل دارد. 512 پوند و قانون حق چاپ دیجیتال هزاره (“DMCA”). این سیاست ما است که به هرگونه اخطار نقض پاسخ داده و اقدامات مناسب تحت قانون حق نسخه برداری هزاره دیجیتال (“DMCA”) و سایر قوانین مربوط به مالکیت معنوی را انجام دهیم. اگر مطالب دارای حق چاپ توسط شما در matinbeigi.ir پست شده است یا پیوندهایی به مطالب دارای حق چاپ شما از طریق موتور جستجوی ما برگشت داده می شوند و می خواهید این مطالب حذف شود ، شما باید یک ارتباط کتبی ارائه دهید که جزئیات اطلاعات ذکر شده در بخش زیر را ذکر کند. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم ارائه غلط اطلاعات ذکر شده در سایت ما که حق چاپ شما را نقض می کند ، در قبال خسارات (از جمله هزینه ها و هزینه های وکلا) مسئول خواهید بود. ما پیشنهاد می کنیم ابتدا با یک وکیل برای کمک حقوقی در این مورد تماس بگیرید. در اینجا ما پلاگین هایی را می فروشیم که موضوعات شما را به پشتیبانی RTL تبدیل می کند. اگر فکر می کنید این محصول در حق چاپ شماست ، فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا [email protected] آن را حذف کنید. فراموش نکنید که برای اثبات ادعای خود دلایلی ارسال کنید.

عناصر زیر باید در ادعای نقض حق نسخه برداری شما گنجانده شود:

1- شواهدی از شخص مجاز ارائه دهید که از طرف صاحب یک حق انحصاری که ظاهراً نقض شده است ، عمل کند.

2- اطلاعات تماس کافی را ارائه دهید تا بتوانیم با شما تماس بگیریم. شما همچنین باید یک آدرس پست الکترونیک معتبر ارائه کنید.

3- شما باید با جزئیات کافی اثر دارای حق نسخه برداری را که ادعا شده است نقض شده است ، شناسایی کنید و حداقل شامل یک عبارت جستجو باشد که تحت آن ماده در نتایج جستجوی matinbeigi ظاهر می شود.

4- اظهاراتی مبنی بر اینکه طرف شاکی حسن نیت دارد که استفاده از مطالب به روشی که از آن شکایت شده توسط صاحب حق چاپ ، نماینده آن یا قانون مجاز نیست.

5- بیان اینکه اطلاعات موجود در اعلان دقیق است و تحت مجازات شهادت دروغ ، طرف شاکی مجاز است به نمایندگی از صاحب یک حق انحصاری که ادعا شده نقض شده است ، اقدام کند.

6- باید توسط شخص مجاز امضا شود تا از طرف صاحب یک حق انحصاری که ادعا می شود نقض می شود اقدام کند.

اخطار نقض کتبی را به آدرس [email protected] ارسال کنید

ما به شما اطلاع می دهیم که به دلیل مشکلی که در موتور جستجوی ما وجود دارد ، نمی توانیم تضمین کنیم که همه مطالب حذف خواهند شد ، لطفاً لینک مستقیم به هر نشریه را که حاوی مطالب غیرقانونی شما است ، برای ما ارسال کنید. فقط در این صورت می توانیم حذف کلیه مطالب را تضمین کنیم.

لطفاً 2-3 روز کاری را برای پاسخ به ایمیل در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که ارسال ایمیل شکایت شما به اشخاص دیگر از جمله ارائه دهنده خدمات اینترنت ما سرعت درخواست شما را برطرف نمی کند و ممکن است منجر به تاخیر در پاسخ شود زیرا شکایت به درستی ثبت نشده است.

با تشکر