افزونه کروم

معرفی افزونه کروم Hoxx VPN Proxy

بهترین فیلتر شکن برای گوگل کروم

سرویس پروکسی Hoxx VPN برای رفع مشکل فیلتر سایت ها و همچنین عبور از تحریم ها می باشد که استفاده از آن کاملاً رایگان می باشد.

دور زدن تحریم دولت ها


سرویس مجازی VPN Hoxx می تواند برای دور زدن وب سایت های فیلترشده یا مسدود شده توسط دولت یا مدرسه یا محل کار شما استفاده شود. همچنین می توانید از Hoxx VPN برای ارسال اطلاعات شخصی خود به صورت رمزنگاری شده در مکان های عمومی که Wi-Fi دارند استفاده کنید.

آیا می دانید مکان های عمومی اینترنت برای اطلاعات شخصی شما خطرناک است؟ افراد بد اطراف شما ، در همان شبکه می توانند اطلاعات شخصی شما را خراب کنند. این ممکن است زیرا شما در یک شبکه هستید و قرار است به یکدیگر اعتماد کنید. چرا برای حل این مسئله از hoxx استفاده نمی کنید؟ سرورهای VPN می توانند با چند کلیک ساده این مشکل را برای شما حل کنند.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک حساب hoxx و این افزونه است و شما خوب هستید که بروید. Hoxx برای همه رایگان است. ما در سراسر جهان بیش از ۱۰۰ سرور داریم.

در عرض چند ثانیه سایت ها را باز کنید ، از حریم خصوصی اینترنت خود مراقبت کنید ، موقعیت مکانی خود را تغییر دهید و از وب سایت های مخرب محافظت کنید.

بدون محدودیت پهنای باند

به پیکربندی خاصی مورد نیاز نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید یک حساب hoxx معتبر است و می توانید بلافاصله شروع به کار کنید. ما همه اتصالات شما را از مرورگر به سایت هدف رمزگذاری می کنیم تا از سرقت اطلاعات شخصی شما جلوگیری شود ، این باعث می شود دیگران از دانستن اینکه چه کاری انجام می دهید جلوگیری کنند.

پروکسی Hoxx VPN به مجوزهای زیر نیاز دارد:

ذخیره سازی: برای ذخیره فایل پیکربندی و وضعیت فعلی برنامه افزودنی

پراکسی: این مجوز اجازه می دهد تا Hoxx VPN ترافیک شما را از طریق سرور در یک کشور دیگر پروکسی کند و وب سایتهای مسدود شده را در منطقه شما باز کند.

اعلان ها: کاربر را آگاه می کند که آیا اتصال آن موفق بوده یا خیر. علاوه بر این ، هنگام قطع ارتباط از سرور ، به کاربر اطلاع می دهد.

برای دانلود پلاگین Hoxx VPN اینجا کلیک کنید.

متین بیگی

متین بیگی توسعه دهنده وردپرس مدرس دوره های طراحی سایت با وردپرس در ParseVIP طراح پلاگین دستیار وردپرس

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا